Bursa Web Tasarım
MENÜ

E Ticaret Sitesi

 » E Ticaret Sitesi Kurmak

e ticaret sitesi kurmak

E-Ticaret Web Sitesi ile Sınırları Ortadan Kaldırın

Daha fazla kazanç sağlamak için e ticaret sitesi kurmak başlamak için en iyi yoldur

E ticaret web tasarım, internet üzerinden ürün ya da hizmet satmayı amaçlayan web siteleri için hazırlanır. Günümüzde çoğu alışveriş internetten yapılıyor. Bu nedenle bir e ticaret sitesi kurmak çok önemlidir. E-ticaret web siteniz sanal dünyadaki mağazanızdır. E-ticaret sitesi tasarımı aynı zamanda mağazanızın vitrini anlamına da gelir. İyi bir mağazanın eşit olarak iyi bir e ticaret paketi olması gerekmektedir. Bursa E Ticaret olarak tasarımlarımızla müşterilerinizin güvenini kazanabilir ayrıca ilgilerini çekebilirsiniz. E-ticaret sitesi fiyatları hakkında daha fazla bilgi için bize şimdi ulaşın.

E ticaret paketlerimiz ile işletmenizin hedeflerine uygun bir web sitesi oluşturalım. Gelişmiş WooCommerce altyapısı sayesinde, tüm e-ticaret özelliklerini barındıran profesyonel e-ticaret siteleri oluşturuyoruz ve müşterilerimize e-ticaret ile ilgili süreçlerde tümüyle destek sağlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

E-Ticaret Paketlerimizin Öne Çıkan Başlıca Özellikleri

Bizi tercih etmenizin başlıca nedenleri arasında yıllık aidat ödemesinin olmaması, ömür boyu ücretsiz SSL, hazır sanal pos kurulumu, tüm banka ve kredi kartları, sınırsız e ticaret paketleri ile %100 mobil uyumlu, google arama motoru optimizasyonu (seo), yüksek güvenlik ve düşük maliyetler yer almaktadır.

Aylık / Yıllık Ödeme Yok

Bursa Web Tasarım'ın e ticaret paketleri aylık veya yıllık bir aidat gerektirmez. E-ticaret sistemlerimizi kullanan tüm müşterilerimiz, alan adlarını ve hostinglerini her yıl yeniledikleri nihayetinde ömür boyu e-ticaret sitelerini kullanabilirler.

Ömür Boyu Ücretsiz SSL

Tüm web siteleri için zorunlu bir güvenlik protokolü haline gelen SSL Sertifikası, e-ticaret paketinizin aktif olduğu süre boyunca Let's Encrypt SSL güvenlik sertifikanız ücretsiz olarak güncellenir. Müşteri bilgileri her zaman güvendedir!

Hazır Sanal Pos Kurulumu

Kredi kartı kullanımına imkan sunan ve tahsilatların güvenli şekilde yapılmasını sağlayan PayTR, Iyzico gibi Sanal Pos sistemleri ile ister peşin ister taksitle ödeme almaya hemen başlayın. Tüm başvuru ve kurulum işlemleri tarafımızca yapılır.

Tüm Kredi Kartları ile %100 Uyumlu

Tek bir entegrasyon yaparak e-ticaret sitenizden tüm banka ve kredi kartları ile güvenle ve 3D Secure altyapısı ile müşterilerinize tüm banka ve kredi kartları, banka havalesi ve kapıda ödeme gibi güvenli alışveriş seçenekleri sunar.

Seo Optimizasyonu

E ticaret web tasarım, seo yapılandırması, Google ve Yandex gibi arama motorlarına kayıt edilmesi ve tüm site haritanızın Google ve diğer arama motorlarına kayıt edilmesi ile her geçen dakika büyüyerek rakiplerinizi bir adım önüne geçersiniz.

Yüksek Güvenlik & Düşük Maliyet

Fiyat / Performans açısından yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı web siteleri tasarlıyoruz. Sanal Pos Kurulumu ve SEO Optimizasyonu gibi ek maliyet gerektiren yapılandırmaları web sitesi fiyatına dahil ediyoruz, böylece maliyetlerinizi düşürüyoruz.

E-Ticaret Sitesi Hazırlarken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Markaya Özgü E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret siteniz işletmenizin vitrini veyahut yüzü olarak hizmet eder. E-Ticaret sitenizi işletmenize buna göre özel olarak tasarlıyor, hedef kitlenize ve ürünlerinize uygun yapıda dizayn ediyoruz.

Tasarım & Arayüz

E ticaret web tasarım sitenizin, müşterilerinizin kolayca alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla tasarlanmalıdır. Hedef kitlenize odaklanmak için kullanımı kolay ve basit bir arayüz tasarlıyoruz.

Tüm Mobil Cihazlarla Uyumlu

İnternetten alışveriş yapanların çoğu mobil cihazlar kullanır. Web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olması gerekir. Tasarladığımız tüm e ticaret paketleri tamamen mobil cihazlarla uyumludur.

Seo’ya Uygun

E-ticaret tasarımlarımızda, işletmeniz için anahtar kelime araştırması ve rekabet analizi yapıyoruz. Ardından, temel SEO çalışması yapıyoruz.

Sahip Olacağınız E-Ticaret Sitesinin Bazı Özellikleri

E-Ticaret Demo Paketimiz

O paket bu paket yok! Tüm özellikler tek pakette

E ticaret web tasarım demomuzu deneyin. 1 günde e-ticaret sitenizi kuralım, internetten satışa başlayın. Bursa E Ticaret.

Ömür Boyu Kullanım Lisansı

İlk Alımda Alan Adı ve Hosting Dahil

İlk Alımda SSL Dahil

Havale / EFT / Tüm Banka ve Kredi kartları İle Ödeme

Ürün Whatsapp Desteği

Üyelikli ve Üyeliksiz Sipariş

Sınırsız Ürün Ekleme

Tam Kurumsal Destek

Başlamak için hazır mısınız?

E-ticaret web siteniz için gerekli olan ilk adımı hemen birlikte atalım, böylece hızla satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Online alışveriş siteniz için en düşük fiyata en yüksek performansı elde etmek için dilerseniz hemen iletişime geçelim. Projenizi bize anlatın ve size kapsamlı bilgi ve fiyat teklifi verelim.

Güvenli, Hızlı ve Etkileyici Bir E-Ticaret Web Sitesine Sahip Olmak İçin İstediğiniz Kanaldan Bize Ulaşabilirsiniz.