Bursa Web Tasarım
MENÜ

Seo Hizmeti Bursa

 » Seo Optimizasyon

seo hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO Hizmeti) Nedir?

SEO Danışmanlığı (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti. Google gibi arama motorlarında web sitenizin üst sıralarda görünmesini sağlayacak stratejilerin uygulanmasıdır. Bursa seo, web sitenizi optimize etmek, anahtar kelime analizi ve backlink inşası gibi çalışmaları içerir.

Uzmanlığımızdan Yararlanabilirsiniz

SEO hizmeti, web sitenizin, hiçbir reklam harcaması yapmadan, organik olarak Google, Yandex gibi arama sonuçlarında daha fazla görüntülenme ve daha fazla ziyaretçi çekmesine yardımcı olur. Bu da işletmenizi büyütür ve yeni müşteriler ve satışlar yapmanıza olanak tanır.

Kurumsal SEO Süreçleri Nelerdir?

Neler Yapıyoruz

Kurumsal SEO hizmeti, şirketin hedef kitlesinin arama eğilimlerini anlamak, buna göre anahtar kelime araştırması yapmak. Web sitesi içeriğini optimize etmek ve site içi linklerin inşası gibi diğer diğer çalışmaları içerir.

Hedeflerin Belirlenmesi

İlk olarak firmanızın hedeflerini belirleriz. Hedeflerin belirlenmesi, firmanız için uygun stratejileri belirlememize yardımcı olur. Sonrasında hedeflerinizle uyumlu bir demografiyi belirleriz ve arama motoru optimizasyonu stratejilerimizi oluşturmaya başlarız.

Anahtar Kelime Araştırması

Hedefler belirlendikten sonra, ilk adım anahtar kelime araştırmasıdır. Bu aşamada, bir içerik stratejisi oluştururken en çok ihtiyacımız olan verileri toplamak için hedef anahtar kelimelerinizi, varyasyonlarını ve aranma hacimlerini belirlemeye çalışıyoruz.

Sektör ve Rakip Analizi

Hedeflerin belirlenmesinden sonra, bulunduğunuz sektördeki rakiplerinizi daha iyi tanımak amacıyla, rakiplerinizin faaliyetlerini, stratejilerini ve güçlü ve zayıf yönlerini belirlemeyi amaçlarız. Rakip analizinin amacı, aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar ile aynı şeyleri yapmak yerine yeni stratejiler geliştirmektir.

İçerik Stratejisi Oluşturmak

Hedef kitlenize hitap eden içerik üretmek ve yayınlamak için bir plan geliştirmeniz gerekir. Önceki adımda belirlediğimiz anahtar kelimeler ve rakip analiz verilerini kullanarak hedef kitlenize uygun bir seo hizmeti oluşturmak SEO'nun önemli bir parçasıdır ve kapsamlı analiz, stratejik uygulama gerektirir.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm optimizasyonu aracılığıyla web sitenizi ziyaret eden kişilerin istediğiniz şeyleri yapma oranını artırmayı amaçlıyoruz. Bu şekilde ziyaretçileri müşteriye dönüştürme oranını artırarak seo çalışmasından daha fazla verim alabilmeniz için teknik çalışmalar yapıyoruz.

Analiz ve Raporlama

Özellikle başlangıçta arama motoru optimizasyonundan sonuç almak için sabırlı olmak gerekir. Analiz ve raporlama ile müşterilerinizin web sitenizde ne kadar zaman geçirdiğini ve hedeflerinize ne kadar ulaştığını görürüz, bu bilgiler, seo konusunda bize yardımcı olur.

SEO'nun Önemi ve Avantajları Nelerdir?

SEO Firmanız İçin Neden Önemlidir?

Kurumsal seo hizmeti ile internette daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu yapmadığınız takdirde, arama motoru sıralamasında üst sıralarda yer almak için her tıklama için reklam ücreti ödemeniz gerekecektir. SEO çalışması yaptırarak arama sonuçlarında tıklama başına para vermeden üst sıralarda yer alabilirsiniz. Ne zaman, nerede olursanız olun, potansiyel müşterilerinize organik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Günümüzde, kullanıcılar bilgi arama, alışveriş yapma gibi günlük ihtiyaçlarını karşılamak için arama motorlarını kullanıyor. Sonuç olarak, web sitenizin ziyaretçi sayısını ve ilgisini artırmak istiyorsanız arama motoru optimizasyonunu mutlaka yaptırmalısınız.

seo hizmeti

Ziyaretçilerin Büyük Çoğunluğu Organik Sonuçlara Tıklamayı Tercih Ediyor

Profesyonel SEO Danışmanlığı

Anahtar kelime araştırması, rekabet analizi, site denetimi ve backlink bilgileri için kullanılan platform olan Semrush tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Google arama sonuçlarında reklamlar yerine organik sonuçlarda yer alan sayfalara tıklamayı tercih eden ziyaretçilerin çoğu, Google arama sonuçlarında reklamlar yerine sayfalara tıklamayı tercih ediyor. Bu bulgulara göre, hizmet veren markalar veya e-ticaret siteleri arama sonuçlarında organik trafikten daha fazla etkileşim elde edebiliyor.

Google’ın organik trafiği ücretli trafikten daha değerlidir. Yapılan araştırmaya göre, kullanıcıların web sitelerinin arama motoru optimizasyonu (seo hizmeti) çalışmalarında ilk sırada yer alması, reklamlarla sayfa başında gösterilen sitelere göre daha fazla itibar gördüğünü göstermektedir.

Garantili Seo Çalışmamız ile Web Ssiteniz Üst Sıralarda Çıksın

Web sitenizin google arama motorunda üst sıralarda yer alması hiçbir zaman tesadüf değildir. Planlı veya doğru bir arama motoru optimizasyonu çalışmasıyla web sitenizin google’da üst sıralarda görünmesini sağlayabiliriz. Bursa web tasarım olarak web sitenizin tüm seo gereksinimlerini hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz. Sizin için en uygun yol haritasını birlikte oluştuyor ve uygulamaya koyuyoruz.

Bursa Seo Hizmeti

Bursa web tasarım olarak, seo stratejinizi oluşturmak, rakiplerinizi araştırmak ve doğru seo tekniklerini web sitenize uygulamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz