Bursa Web Tasarım
MENÜ

Projelerimiz

 » Web Tasarım Projelerimiz

Merazfa Futbol Okulu

Bireylere ve kuruluşlara spor yönetimi hizmetleri ve danışmanlığı sağlayan iddialı bir Türkiye merkezli şirketiz. Meraz Futbol Ajansı, kuruluşundan bu yana açık, dürüst ticarete ve iş dünyasında güven ve netliğe vurgu yapan aynı değerlerle faaliyet göstermektedir.

Böylece dinamik, genç ve deneyimli kadromuzla, sizleri mümkün olan en yüksek standartta temsil etmek ve sadece futbolunuza konsantre olmanızı sağlamak için ortak bir objective_ paylaşarak yerel ve uluslararası alanda güçlü bir ağ kurduk. Sözleşmeye dayalı müzakereye, finansal rehberliğe veya yasal tavsiyeye ihtiyacınız olsun, personelimizin kazancınızı ve başarılı kariyer potansiyelinizi mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmaya kararlı olduğunu bilerek emin olun. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışı bağlantılarımızla, profesyonel ekiplerle futbol denemeleri düzenliyor ve genç oyuncularımıza kapılar ve fırsatlar açmak için kademeli olarak çalışıyoruz.

Bursa Web Tasarım

Futbol menajerlik sektöründe faaliyet göstermekte olan Merazfa Futbol Okulu, menajerlik web sitesi projesi ve tasarımı konusunda Bursa Web Tasarım ile çalışma kararı aldı.

Sektör

Menajerlik Web Sitesi

Proje Adı

Merazfa Futbol Okulu

Web Site Adresi

merazfa.com

Yayın Yılı

2018

Neler Yaptık

Futbol Okulu Web Sitesi
Kurumsal E-Posta Kurulumu
İlgili web sitesini incelemek için tıklayın