Bursa Web Tasarım
MENÜ

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

 » Bursa Web Tasarım Fiyatı

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web tasarım fiyatları, projenin büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bursa Web Tasarım fiyatları web tasarım projeleri için ücretler 5.000 ile 30.000 TL arasında olabilir. Ancak daha büyük projelerde fiyatlar artabilir.

Web tasarım projelerini genel olarak 4 başlık altında toplayacak olursak;

  1. Basit Web Sitesi Tasarımı

Genellikle hazır web tasarım şablonları kullanılarak oluşturulan ve temel bilgiler sunan küçük ölçekli web siteleri, ortalama 5.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunulur.

  1. Orta Ölçekli Web Sitesi Tasarımı

Daha detaylı tasarımlar genellikle 10.000 ile 30.000 TL arasında değişen fiyatlarla değerlendirilir.

  1. E-ticaret Web Sitesi Tasarımı

Ürün katalogları, ödeme sistemleri ve diğer e-ticaret işlevlerini barındıran siteler, tipik olarak 15.000 TL’den başlayan fiyat etiketlerine sahiptir.

  1. Özel ve Karmaşık Web Sitesi Tasarımı

Özgün tasarım ve ilave özellikler gerektiren büyük ölçekli projeler için fiyatlar 30.000 TL’den başlar ve artar.

Elbette, bu fiyatlar yalnızca genel bir bilgilendirme sağlar, her proje kendine özgü bütçe ve ihtiyaçlara sahiptir.

Net bir fiyatlandırma için bursa web tasarım ile iletişime geçerek projenizin detaylarını paylaşabilirsiniz.

Web tasarım fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Eğer hazır web tasarım şablonları kullanılarak bir web sitesi kurmayı düşünüyorsanız, sunduğumuz paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından dikkatle tasarlanmış ve yayına alınmadan önce detaylı bir şekilde gözden geçirilmiş web sitelerimizle, firmanızın kurumsal kimliğine uygun mükemmel bir tasarım kullanarak firmanızın kalitesini artırabilir ve uzun vadede başarı sağlayabilirsiniz.

Web sitesi ücretleri yılda bir kez mi ödenir?

Bursa Web Tasarım olarak tasarladığımız tüm web siteleri için tek bir ücret alınmaktadır. Bursa Web Tasarım Fiyatları

Bir yılın bitiminde, alan adı ve hosting yenileme ücreti olarak 1.100 TL ile 1.500 TL arasında değişen bir tutar ödenir. Bu ücretler, seçilen pakete göre farklılık gösterir.

Web Tasarım Maliyetini Etkileyen Bazı Faktörler
Sayfa Sayısı ve Site Boyutu

Web sitenizin sayfa sayısı ve içeriği, tasarım fiyatlarını etkiler. Daha büyük ve karmaşık siteler genellikle daha fazla maliyetli olabilir.

İçerik ve Metin Yazarlığı

Web sitenizin içeriği için profesyonel metin yazarlarına ihtiyaç duyulabilir. Sayfa başına metin yazarlığı ücretleri de tasarım maliyetine dahil edilir.

Stil ve Tasarım

Web sitenizin tasarımı, görsel çekicilik ve kullanıcı deneyimi açısından önemlidir. Özgün ve özelleştirilmiş tasarımlar genellikle daha yüksek maliyetlidir.

SEO Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti, web sitenizin görünürlüğünü artırır. Bu da tasarım maliyetini etkileyebilir.

Mobil Uyumlu Tasarım

Responsive (mobil uyumlu) tasarım, farklı cihazlarda iyi görünmesini sağlar. Bu da tasarım maliyetini etkileyebilir.

Ek Özelleştirmeler

Özel gereksinimleriniz varsa, ek özelleştirmeler tasarım maliyetini artırabilir.

Uygun fiyatlı bir web tasarım seçeneği arıyorsanız, hazır web site şablonlarımızı kullanarak daha düşük maliyetle bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu şablonlar, önceden tasarlanmış olduğumuz ve belirli işletme türlerine veya ihtiyaçlara yönelik web siteleridir. Altyapı olarak özel olarak tasarladığımız web siteleri ile aynı altyapıyı kullanır ve temel seo altyapısı mevcuttur. %100 mobil ve Google uyumludur ve gönül rahatlığı ile ömür boyunca kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak, bir web sitesini çok düşük bir fiyata çalışır duruma getirebilirsiniz, ancak onu aranabilir bir web sitesi haline getirmek için gerekli tüm bileşenlere sahip olmayabilir, insanların vakit geçirdiği veya aradığını bulabileceği bir web sitesi bir yer olmasını istiyorsunuz.

En iyi sonuçları elde etmek için zamanınızı ve paranızı akıllıca harcamanız gerekir ancak iyi haber şu ki, güzel bir web sitesi oluşturmak için büyük bir bütçeye ihtiyacınız yok. Elbette, bütçeniz ne kadar büyük olursa, ek işlevler ve şablonlar için o kadar fazla harcama yapabilirsiniz, ancak bu, daha küçük veya kişisel siteler için gerekli olmayacaktır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Neler Yapıyoruz